İnternet, zaman öldürmek için en iyi platformlardan biridir. İstediğiniz zaman vaktinizi verimli harcamanıza yardımcı olabilecek bir web sitesi vardır. Yine de insanlar zamanlarının çoğunu yalnızca popüler web sitelerinde kedi veya köpek videolarını izleyerek geçiriyor. İnternet dünyasının içinde saklı olan ve keşfedilmeyi bekleyen web siteleri sizleri bekliyor. Eğer keşfetmeyi isterseniz koltuğunuzda oturan bir kaşif olabilirsiniz. Bu benim en büyük aktivitelerimden biridir. Sizler için derlediğim bu web sitelerini her hafta yenilerini ekleyerek güncellemei hedefliyorum . Bu yüzden, bir günlüğüne şu popüler web sitelerini ziyaret etmeyi bırakın ve ilginç web sitelerine bakın; bu, zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur ve kim bilir, belki senin için yararlı bir şeyler öğrenebilirsin.

1. Little Alchemy 2

Bu websitesi vaktinizin nasıl geçtiğini bile size hissettirmeyecek .  Birbirinden farklı elementleri birbirleri ile karıştırmaya başladığınızda yeni materyaller elde ediyorsunuz. Toprak, Ateş, Su ve Hava ile başlıyorsunuz. Amaç, mümkün olduğunca çok sayıda farklı malzeme veya nesne oluşturmak. Örneğin, toprak ve hava birleşiminde Toz bulutunu meydana getirir. Yenilerini oluşturmak için kreasyonlarınızı karıştırmalısınız. Ayrıca en eğlenceli tarafı eşleştirmek için hiç bir kural yok. 

2. GIPHY 

Sosyal medyalarda milyonlarca kez paylaşılan en popüler GIF’leri barındıran bir web sitesi. Duygu ve düşüncelerinizi komik veya kızgın bir şekilde ifade etmenin bir yoludur. Sosyal medya mecralarınız da ki popüleritenize bir güç katmak için  bazı GIF’ler kullanın.

3.Open Pupies

Bu Web sitesi her girişinizde veya klavyeden boşluk tuşuna bastığınızda karşınıza yeni bir yavru köpek videousu veya bir GIF çıkarıyor. Köpekleri seven takipçilerimiz için vazgeçilmez bir wb sitesi olacağına eminim. Tüm içeriklerin tam ekran ve yüksek çözünürlüklü olmasıda en iyi taraflarından.

4.  Attack of the Cute

Köpek sevener için web sitesi varda diğer hayvan severler için yok mu diyorsanız karşınızda Attack of the Cute.

İsminden de anlaşılacağı üzere sevimli hayvanların saldırısına uğrayabileceğiniz bir web site. Basit ve kullanışlı olması  en iyi özelliklerinden. “Ayyy şunun tatlılığına baaak” dediğinizi duyar gibiyim.